Siccura – Private and Secure Digital Life

Live Webinar

Сучасний перехід до віддаленої роботи в 2021 році: як зберегти віддалених працівників продуктивними та безпечними

Дата: п’ятниця 5 березня 2021 року,

15:00 за київським часом

Відповідно до звіту Ponemon, 71% організацій дуже стурбовані тим, що віддалені працівники є причиною порушення даних.

Пандемія Covid-19 вже змусила багато підприємств швидко перейти на віддалену практику роботи. Багато підприємств відчувають переваги віддаленої роботи – очевидно, що тенденція роботи на дому залишається. Однак у той же час багато підприємств виявили, що у них немає належної інфраструктури для підтримки віддалених працівників та захисту бізнес-даних.

В 2021 році організації будь-якого розміру почнуть планувати віддалену роботу “робочу силу Post Covid-19”. Щоб по-справжньому перейти до цього сучасного способу роботи, організаціям доведеться задуматися про впровадження комплексних рішень щодо захисту даних та продуктивності, щоб захистити віддалених працівників і, в свою чергу, захистити свій бізнес від порушення даних.

На цьому веб-семінарі ви дізнаєтесь:

  • Основні проблеми, з якими стикаються організації, практикуючі віддалену роботу

  • Практичні способи захистити віддалених працівників від кібератаки.

  • Як захистити дані у віддалених робочих ситуаціях

  • Як рішення для захисту даних, таке як Siccura, може допомогти зробити віддалену робочу силу продуктивною та захистити дані.

Якщо ви хочете зробити свій бізнес, насолоджуючись перевагами віддаленої роботи, цей вебінар є обов’язковим. Не пропустіть.

Зареєструватись

Price Based Country test mode enabled for testing United States (US). You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari


Copyright © 2024 Siccura. All Rights Reserved.